Villa Taşıma

Firmamız İstanbul-Ankara arası villa olarak tabir ettiğimiz dublex veya triplex ev eşyalarını taşıyacak olan müşterilerimize belli bir program içerisinde ev eşyalarını sağlıklı bir şekilde taşımayı gerçekleştirmektedir.

Villa taşıma standart bir ev eşyasına göre daha fazla zaman ve uğraş gerektiren nakliye hizmetidir. Firma olarak villa nakliyelerinde eşyalarınızın tespitini yapmadan kesinlikle bir çalışma programı yapmamakta ve fiyat vermemekteyiz. Bizimle çalışmak için 444 9 069 çağrı merkezimizden Müşteri Temsilcisi çalışanlarımız ile ön görüşme yapabilir ve eşyalarınızın ekspertizi için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Villa Taşıma

İstanbul Ankara Arası Villa Taşıma Hizmetleri

Ekspertiz hizmeti veren çalışanımız eşyalarınızı detaylı inceledikten sonra taşınmanızın en rahat ne şekilde yapılabileceğini sizlere detayları ile anlatmaktadır. Nakliye firması olarak amacımız eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yeni evinize nakledilmesi olduğundan en uygun program yaparak sizlere teklifimizi sunmaktayız. Bu noktadan sonra taşınma işleminizin firmamız ile gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği taktiri sizlere kalmıştır.

Düşük fiyat politikası izleyen diğer bazı amatör ve korsan firmalar gibi örneğin 3 günde gerçekleşecek bir taşıma işlemini hiçbir süretle daha az bir zamana sığdırıp eşyalarınızın zarar görmesini istemez ve böyle bir çalışma yapmayız. Uzman ekspertiz çalışanımızın sizlere sunduğu teklifte taşınmanın kaç günde yapılacağı, eşyalarınızın nasıl paketleneceği, paketleme malzesi olarak ne kullandığımız, taşınma işleminizde kaç adet araç kullanılacağı detaylı bir şekilde tarafınıza yazılı olarak sunulmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti için mutlaka Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz. 

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Evden eve nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenle dir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.