Taşeron Firmalara Dikkat

Evden eve nakliyat sektörünün en büyük sorunlarından bir tanesi de taşeron çalışan nakliyecilerdir. Nasıl mı? Özellikle internet ortamında karşınıza çıkan web sitelerinin büyük bir bölümü korsan ve amatör firmalara ait olmaktadır. Bu nakliyecilerin amacı sadece para kazanmak olup sizlerin memnuniyeti veya eşyalarınızın ne şekilde taşındığı pek umurlarında olduğu söylenemez. Düşük fiyat politikası izleyip tüketici ile anlaşma yoluna giden bu kişiler eşyalarınızı sizlerin bilgisi olmadan farklı firma yada kamyoncuya komisyon bedeli karşılığında taşıttırmaktadırlar.

İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus taşıma işleminizi gerçekleştireceğiniz taşıma firmasının köklü ve yetki belgeleri olan kurumsal bir firma olmasıdır. Anlaşma sağlayacağınız firmadan bir takım belgeler (Faaliyet Belgesi, K-3 Yetki Belgesi, Vergi Levhası gibi) isteyin ve mutlaka sözleşme talebinde bulunun.

1997 yılından beri şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan firmamız tüm taşımaları kendi özmal reklam ve logolu nakliye araçları ile gerçekleştirmektedir. İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin dört bir tarafına ev & ofis eşyası taşıma hizmeti sunan şirketimiz ile görüşerek sizlerde İstanbul Ankara arası gerçekleşecek taşıma işleminizi rahat ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayın.