Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız İstanbul ve Ankara arası şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri yanı sıra İstanbul ve Ankara’dan diğer illerimize şehirler arası ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Şehirler arası nakliye işlemlerini kendi özmal nakliye araçlarıyla gerçekleştiren ender nakliye firmalarından olmamızdan dolayı müşterilerimiz tarafından her zaman taktir almaktayız. Türkiye’nin sayılı profesyonel ev eşyası taşıma firması olmamızın altında yatan tek neden dürüstlüktür.

Müşteri portföyümüz hep üst düzey yöneticiler, banka ve özel firma çalışanları ile doktor, hakim, savcı gibi ülkemizde ekonomi, bilim ve hukuk alanlarında çalışan ve her zaman en iyiyi talep edenlerdir. Bizlerde bizi tercih eden tüm müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet ile ne kadar doğru bir tercih ettiklerini kanıtlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

1997 yılından beri sayısız müşterimizin ev eşyasını farklı iller arası taşımış bulunmakta olup kendilerine bu zorlu ve zahmetli süreçte çözüm ortağı olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

EGE TUR Nakliyat ismi ev eşyası taşımacılığı sektöründe dillerden dile dolaşmakta olup daha büyük kitlelere ulaşmaktadır. Bu da bizim işimizi ne kadar dürüst ve kaliteli yaptığımızın göstergesidir. Sizleri de İstanbul, İzmir ve Ankara’dan diğer illerimize gerçekleşecek nakliye işlemlerinizde firmamız ile çalışmaya davet ediyoruz. Söz veriyoruz, sizlere bugüne kadar almış olduğunuz evden eve nakliyat hizmetleri arasında en iyiyi sunmaya.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

Elektrik ve duvar delme işlemleri dışında firmamız A’dan Z’ye bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimizin genel detayı aşağıdaki gibidir.

– Eşyalarınızın paketlenmesi
– Mobilyalarınızın de-montaj ve montajı
– Beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının yapılması
– Askıdaki elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması
– Mutfak ve salon cam eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi

Tüm eşyalarınızı taşınılan yeni adreste sizlerin istediği gibi yerleştirme ve kurulum işlemleri itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.