Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Ankara arası günlük ve haftalık seferlerimiz ile parsiyel eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bir ev eşyasına göre daha az miktarda olan kısmi eşyalarınızı firmamız aracılığı ile daha ekonomik taşıma imkanı bulabilirsiniz. Eşyalarınız tarafımızca teslim alınıp en kısa sürede tarafınıza teslimatı yapılmaktadır. Taşıma hizmetlerimizde tüm eşyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantılarının yapılması ve tüm paketleme işlemleri bulunmaktadır.

Servislerimiz eşyalarınızı 1 gün gibi kısa sürede tarafınıza teslimatını gerçekleştirmektedirler. Firmamız parsiyel taşımacılık yanı sıra komple ev eşyası taşımacılığı, ofis taşıma ve kargo taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

İstanbul-Ankara arası günlük ve haftalık seferlerimiz vardır.

Sizlerde kaliteli nakliye hizmetlerini ekonomik fiyatlara almak ve sorunsuz bir taşıma tecrübesi yaşamak için firmamızdan teklif alabilir ve taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti için mutlaka Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Evden eve nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.