Günlük İstanbul Ankara arası parça eşya olarak tabir ettiğimiz ve komple bir ev eşyasına göre daha az miktarda olan her türlü eşyalarınızı adresinizden teslim alıp adresinize teslim etmekteyiz. Firmamız günlük yapmış olduğu çalışmalar ile evinizden aldığı eşyaların paketlenmesi, de-montaj ve montaj işlemleri dahil olmak üzere tüm nakliye hizmetleri vermektedir.

İstanbul Ankara parça eşya taşımacılığında maliyet ve zaman çok önemlidir. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden teslim almakta ve en kısa sürede teslim etmekteyiz. Üstelik çok ekonomik nakliye fiyatlarına. İstanbul Ankara parça eşya taşıma hizmetimiz komple eşya taşıma hizmetlerinde olduğu gibi eşyalarınızın her türlü paketleme, de-montaj ve montajı ile teslimat adresinde eve taşınması ile yerleştirme işlemleri uzman ve tecrübeli personellerimizce yapılmaktadır.

1997 yılından beri İstanbul, İzmir ve Ankara arası evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunan firmamız EGETUR Nakliyat, sizlere bir telefon mesafesindedir.

İstanbul Ankara şehirlerarası parça eşya taşımacılığında firmanın güvenilir olması esastır. Evden eve nakliyat sektöründe aşırı derecede güvensizlik ortamı mevcuttur. Güvensizlik ortamının oluşmasının en temel nedeni de sektörde çok sayıda korsan ve amatör firma oluşudur. Sektörde denetleme eksikliği olduğundan yeki belgesi olsun yada olması herkes ev eşyası taşımacılığı hizmeti vermektedir. Özellikle son zamanlarda internet üzerinden nakliyecilerin yazıştığı portalların oluşması ile nakliye talepleri komisyon karşılığında başka firmalara verilmektedir.

*** Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti için mutlaka Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz. ***

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

Eşya Paketleme - 5

Eşya Paketleme – 5

 

 

 

 

 

Evden eve nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.