İstanbul’dan Ankara’ya taşınılacak ofis eşyanız varsa firmamızdan bilgi ve fiyat almadan hemen kararınızı vermeyin. Ofis eşyası ev eşyasına göre daha karmaşık ve daha zordur. Çoğu zaman ev eşyasının daha kolay olduğu düşünülse de ofis nakliyatı maliyet ve işçilik bakımından daha zordur.

Ofis taşımalarında taşınan eşyanın büyük çoğunluğunu mobilya oluşturduğundan sökme ve montaj işlemleri ile taşıma işlemi çok daha fazla zaman almaktadır. Ofis nakliye işlemlerinde her firma ile eşyalarınızı taşımayınız. Ofis eşyanızı nakledecek nakliye firması profesyonel ve işin ehli bir firma olmalıdır. Aksi taktirde taşıma esnasında çok farklı problemlerle yüzleşebilirsiniz.

Eşyaları de-montaj eden ve montaj eden personelin aynı olması, taşımanın titizlikle yapılması ve araç içinde istifleme en önemli unsurlardır. İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleştirdiğimiz ofis nakliye işlemleri öncesi uzman ekspertiz çalışanımız eşyalarınızı yerinde tespit etmekte ve taşıma planlaması yapmaktadır.

Gerçeleştirilen ekspertiz sonucu eşyalarınızın kaç personel ile taşınılacağı, gerekli miktarda paketleme malzemesi tedariği ve araç boyutu tespit edilmektedir. Bu tespit ile sorunsuz taşınmanın ilk adımını atmış olmaktasınız.

Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti için mutlaka Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

İstanbul Ankara Ofis taşımacılığı sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.