İstanbul Ankara Günlük Kargo

Hepimiz hayatımızda en az bir kere de olsa Kargo ile eşyalarımızı farklı bir şehre göndermişizdir. Kargo gönderirken gönderilen eşyanın hasar görmeden ve en kısa zamanda teslim olmasını isteriz. Fakat çoğu kargo firması aldığı bir gönderiyi bazen 2 günde bazen de 3 günde teslim etmektedir. Ayrıca kargo firmaları taşıma esnasında eşyanın hasar görmesine karşı hiçbir sorumluluk kabul etmezler.

Tüm bunların aksine sizlere 1 gün gibi kısa sürede eşyanızı teslim etmeyi ve eşyanızı aldığımız gibi hasarsız teslim etmeyi taahhüt etmekteyiz. Nasıl mı? Firmamız çalıştığı kurumsal iş ortakları ile her gün İstanbul-Ankara arası parça ve kargo hizmeti vermektedir. Üstelik eşyalarınız adresinizden alınıp, yine adresinize teslimatı yapılmaktadır. Genellikle ev eşyası taşımacılığı yapan firmamız, ev eşyası harici acil sevkiyatlarınızda da sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

İstanbul Ankara Günlük Kargo Hizmeti - 444 9 069

İstanbul Ankara Günlük Kargo Hizmeti – 444 9 069

Kargo nakliyeleriniz için lütfen firmamıza en az 2 gün öncesinden bilgi veriniz. Böylelikle eşyalarınız sizlere söylenen zaman aralığında teslim alınıp 1 gün gibi kısa sürede yeni adresinize teslimatı yapılmaktadır. İstanbul Ankara – Ankara İstanbul parça ve kargo eşya gönderimi için firmamıza 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına parça eşya taşıma servisi olan firmamız İstanbul ve Ankara arası gönderilerinizi zamanında, güvenli ve ekonomik taşıyarak sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır. Sizde şirketimiz ile eşyalarınızı taşıyarak kolay ve rahat taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.