EGETUR Nakliyat 1980’li yıllarda açık kamyon nakliyesi ile taşımacılık sektörüne girmiş 1990’lı yıllara kadar İstanbul’dan diğer illerimize yük taşımacılığı yapmaktaydı. 1980’li yılların başında ev taşıma işlemlerinin yoğun olması ile kapalı kasa ile evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamız 10 yıllık nakliye deneyimini evden eve taşımacılık sektörüne entegre ederek uzman personel ve mobilyacı temini ile ev eşyası taşımacılığı sunmaya başlamıştır. Kısa zamanda büyük bir gelişme sağlayan firmamız büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmayı başarmıştır. Bugün gelinen noktada çok tercih edilmemiz sunduğumuz hizmetin kalitesi ve müşterimize söz verdiğimiz zamanda kendilerine taşıma hizmeti sunmamızdan gelmektedir.

EGETUR Nakliyat, İstanbul Maltepe merkez ofisi ve Levent şubesi ile İstanbul şehiriçi ve tüm Türkiye geneline şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Taşımacılık da güven ve memnuniyet odaklı bir iş disiplini içinde olan firmamız bu sayede gerçekleştirdiği başarılı nakliye organizasyonları ile müşteri memnuniyetini sağlamakta olup, güven duyulan ve tavsiye edilen bir firma olma gururunu yaşamaktayız.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

Müşterilerimizin istekleri her zaman ön plana konulmuştur. 1997’den bu yana faaliyet gösteren kuruluşun nesilden nesile  geçmesini sağlayan bu insanların bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket daha çok işler yapacaktır. Taşımacılık büyük bir sorumluluktur. EGETUR bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde icra eden bir kuruluştur. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığından hiçbir hak talep edemeyecektir.

Misyonumuz
Avrupa standartlarına uygun, çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz
Müşteri Memnuniyeti
Personellerimizin memnuniyeti.
Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak
Bilişim teknolojileri ile Müşteri İlişkilerini geliştirmek.

Yetki Belgelerimiz
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır.