Çeyiz Taşıma

Çeyiz eşyasını hayatımızda hepimiz en az bir kere taşımışızdır. Şehir içi taşımalarda genelde eş-dost aracılığı ile yapılan bu işlem şehirler arasında ise mutlaka konusunda uzman bir taşıma ekibi ile yapılması gerek ve şarttır. Hem maddi, hemde manevi değeri yüksek olan çeyiz eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliye firmasının güvenilir ve profesyonel çalışan kurumsal bir firma olmasını gözetin.

İstanbul Ankara Çeyiz Taşıma

İstanbul Ankara Çeyiz Eşyası Taşıma

Firmamız İstanbul Ankara arası gerçekleştirdiği nakliye işlemlerinde parça eşya taşıma grubuna giren çeyiz taşıma işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız tarafımıza itinalı bir şekilde araca yüklenme ve yeni gidilen adreste ise itinalı bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Sizler de İstanbul-Ankara arası taşınacak çeyiz eşyalarınız olduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çeyiz Eşyası Taşımak İçin Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

1- Program: Taşıma işleminizden mutlaka bir hafta öncesinden nakliye firması ile anlaşın. Çeyiz taşıma işlemi parça eşya grubuna girdiğinden firmanın aynı güzergahta başka müşteriler ayarlaması için firmaya zaman tanımalısınız.

2- Nakliye Firması Tercihi: Firma tercihi en önemli basamaktır. Nakliye firmasının işinin ehli ve profesyonel bir firma olması gerekmektedir. Her firmaya eşyalarınızı taşıttırmayınız. İnternet ortamının %80’inden fazlasının korsan olduğunu düşünürsek işiniz çok zor.

3- Eşya Listesi Hazırlama: Taşınılacak eşyalarınızın detaylı bir listesini yapın ve anlaşma sağlamayı düşündüğünüz nakliye firması ile listenizi paylaşın. Listenin eksiksiz olması doğru fiyatlandırma için çok önemlidir.

4- Eşya Teslimi ve Ödeme: Eşyalarınızı teslim ettiğiniz nakliye firmasından mutlaka yazılı bir evrak alın. İş bitiminde size verilen evrak ile eşyalarınızın eksiksiz ve hasarsız geldiğini kontrol edebilirsiniz. Ödemenizi ise mutlaka iş bitiminde yapın.     

Taşımacılık sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.