Arşiv Taşıma

Arşiv nakliyesi kapsamlı ve detay gerektiren bir taşıma işlemidir. Arşivde bulunan dosya ve klasörlerin tek tek itinalı bir şekilde kolilenmesi ve envanterin alınması gerekmektedir. Gelişigüzel bir kolileme işlemi ile yeni arşivinizde hem zaman kaybı yaşamanıza hemde evraklarda oluşabilecek zararlarda büyük maddi kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir.

İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşecek arşiv nakliyenizde firmamız ile ön görüşme yaparak ekspertiz isteyebilir ve detaylı bir çalışma yaptırabilirsiniz. Ekspertiz çalışanımız sizlere nasıl bir yol izlenmesini gerektiğini ve taşınmanın planlanmasında yardımcı olacaktır.

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv taşıması sadece klasör ve dosyalar ile sınırlı değildir. Arşivde bulunan dolap ve kütüphanelerin uzman personel tarafından de-montajının yapılıp yeni adreste montajının yapılması da önemli bir husustur. Firmamız tüm hizmetleri sizlere profesyonel bir şekilde sunmakta olup sizlere taşınmanın verdiği stres ve zahmetten kurtarmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti için mutlaka Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz. 

Arşiv dosya ve klasörlerin kolileme ve taşıma resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm arşivinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Arşiv Taşıma - 1

Arşiv Taşıma – 1

Arşiv Taşıma - 2

Arşiv Taşıma – 2

Arşiv Taşıma - 3

Arşiv Taşıma – 3

Arşiv Taşıma - 4

Arşiv Taşıma – 4

 

 

 

Arşiv taşıma hizmetinde iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.